Stawy i kości

Układ kostny człowieka podlega codziennie wielu obciążeniom, z którymi musi sobie radzić. To czy długo będziemy mogli cieszyć się sprawnością fizyczną i mocnymi kościami zależy od nas i naszej diety, która powinna być boga w wapń, witaminy i mikroelementy. U osób dorosłych każdego roku regeneruje się 8% szkieletu. Powszechnie znane witamy dla kości to przede wszystkim witamina D, witamina K oraz witamina C. W podkategorii Stawy i kości znajdują się preparaty wspomagające stawy i układ kostny. Są to zarówno preparaty do użytku wewnętrznego jaki i do użytku zewnętrznego ze składnikami aktywnymi taki jak:glukozamina, kolagen, witamina D. Preparaty do stosowania w profilaktyce chorób kostno-stawowych jak i przy występujących już dolegliwościach bólowych stawów.
A-Z TAPE 6 DYNAMICZNE WSPARCIE PLECÓW 5 SZTUK

Zestaw przyciętych i gotowych do użycia taśm kinezjologicznych, zaprojektowanych w celu dynamicznego wsparcia odcinka piersiowego i lędźwiowego pleców.
Cena: 46,62 PLN
A-Z TAPE 7 DYNAMICZNE WSPARCIE RAMIENIA I BARKU 5 SZTUK

Zestaw przyciętych i gotowych do użycia taśm kinezjologicznych, zaprojektowanych w celu dynamicznego wsparcia ramion i barków. Aplikacja taśmy A-Z Tape chroni mięsień naramienny i czworoboczny oraz staw barkowy, zmniejsza uczucie bólu w przypadku ich kontuzji lub nadwyrężenia, a także pomaga zapobiegać dalszym urazom.
Cena: 46,62 PLN
ALTACET 1 G 6 TABLETEK

Preparat ma właściwości ściągające, zmniejsza opuchliznę, łagodzi odczyny zapalne i uśmierza ból. Obrzęki po stłuczeniach tkanek i stawów.
Cena: 10,78 PLN
ALTACET ŻEL 1% 75 G

Do stosowania miejscowego na skórę w stłuczeniach, obrzękach stawowych pourazowych i spowodowanych oparzeniami pierwszego stopnia.
Cena: 17,30 PLN
ALTAZIAJA 1% ŻEL 75 G

Lek łagodzi ból w obrębie ogniska zapalnego (urazy, stłuczenia), ponadto dzięki zawartości mentolu ma działanie ochładzające.
Cena: 8,18 PLN
APTEO CARE MAŚĆ KOŃSKA ROZGRZEWAJĄCA ŻEL 250 ML

Zalecana przy przemęczeniu pleców, barków i kończyn łagodząc uczucie dyskomfortu. Preparat przynosi ulgę w stanach napięcia po wysiłku fizycznym dając uczucie relaksu i rozluźnienia.
Cena: 14,46 PLN
APTEO GLUKOZAMINA Z WITAMINĄ C 60 KAPSUŁEK

Glukozamina pomaga zachować sprawność i elastyczność stawów, pobudza odbudowę chrząstki stawowej, wpływa na sprawniejsze funkcjonowanie stawów i zmniejszenie dolegliwości bólowych. Witamina C uczestniczy w tworzeniu kolagenu głównego składnika chrząstki stawowej.
Cena: 18,75 PLN
APTEO WITAMINA D 400 J.M. 30 KAPSUŁEK "TWIST-OFF"

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla niemowląt karmionych piersią w profilaktyce krzywicy oraz w przypadku niedoboru witaminy D.
Cena: 8,82 PLN
ARTHROBLOCK FORTE 60 KAPSUŁEK

Suplement diety dla osób, które chcą utrzymać w prawidłowym stanie narząd ruchu.
Cena: 51,65 PLN
ARTHRON COMPLEX 60 TABLETEK

Suplement diety dla osób które chcą utrzymać w prawidłowym stanie narząd ruchu.
Cena: 77,04 PLN
ARTHRON COMPLEX 90 TABLETEK

Uzupełnienie codziennej diety w celu zapewnienia prawidłowej budowy i działania części chrzęstno-stawowych szkieletu kostnego.
Cena: 109,23 PLN
Szukaj