Nasze apteki

Jesteśmy firmą rodzinną, która działa na rynku od lat 90tych. Na dzień dzisiejszy posiadamy trzy apteki; dwie w miejscowości Chojna (woj. zachodniopomorskie), jedna w Trzcińsku Zdrój (oddalona o kilkanaście kilometrów od Chojny). Naszym nadrzędnym celem jest kompleksowa i przyjazna opieka farmaceutyczna, którą otaczamy naszych pacjentów.

Apteka Aspirynka
Początki apteki „Aspirynka” w Chojnie sięgają końca lat 50-tych ubiegłego stulecia. Na początku przez ponad 30 lat była apteką państwową. Ciekawostką jest fakt, że poza swoim podstawowym przeznaczeniem, pełniła również funkcję lokalnego muzeum historycznego. Jej zbiory obejmowały głównie eskponaty z okresu II wojny światowej.
Na początku lat 80tych podjęli w niej pracę obecni właściciele, a mgr Ryszard Stołowski został kierownikiem apteki. W okresie transformacji gospodarczej apteka "Aspirynka" została przekształcona z apteki państwowej na prywatną i od tej pory jest własnością Hanny i Ryszarda Stołowskich.

Apteka Millennium
Apteka „Millennium” została otwarta w 2001 r. Jej nazwa związana jest z obchodzonym rok wcześniej millennium. Na początku swej działalności mieściła się na byłym lotnisku wojsk radzieckich w Chojnie. W lipcu 2013 r. apteka Millennium przeniesiona została do miejscowości Trzcińsko Zdrój i działa tam z powodzeniem do dzisiaj.

Apteka Rodzinna
Najkrótszą historię posiada apteka „Rodzinna”, otwarta w 2005 r. w centrum miasta, przy Urzędzie Miasta i Gminy Chojna. W bliskim sąsiedztwie funkcjonuje przychodnia Medycyny Pracy oraz gabinety specjalistyczne. Kierownikiem apteki od samego początku jest mgr Hanna Stołowska. W aptece można skorzystać z fachowej porady kosmetologa, a w ofercie jest bogaty asortyment dermokosmetyków oraz preparatów naturalnych.


Personel naszych aptek jest dodatkowo wykwalifikowany w kierunku porad dla diabetyków.

Jesteśmy firmą rodzinną z długoletnią tradycją, z bardzo dużym doświadczeniem a nasz personel cechuje wysoki poziom fachowości. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów, którzy są dla nas najważniejsi.

Szukaj