O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną z długoletnią tradycją, z bardzo dużym doświadczeniem a nasz personel cechuje wysoki poziom fachowości. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów, którzy są dla nas najważniejsi.

Apteka Aspirynka
Historia apteki „Aspirynka” w Chojnie (woj. zachodniopomorskie) sięga końca lat 50-tych ubiegłego stulecia. Przez ponad 30 lat była apteką państwową. Bardzo ciekawy był jej ówczesny wygląd, ponieważ, poza swoim podstawowym przeznaczeniem, pełniła również funkcję lokalnego muzeum historycznego. Znajdowało się w niej wiele zbiorów z okresu II wojny światowej i nie tylko.
W roku 1981 podjęli w niej pracę obecni właściciele, a mgr Ryszard Stołowski został kierownikiem apteki w roku 1986. W okresie transformacji gospodarczej została przekształcona z apteki państwowej na prywatną i od 1991 r. jest własnością Hanny i Ryszarda Stołowskich.

Apteka Rodzinna
Najkrótszą historię posiada apteka „Rodzinna”, która została otwarta w 2005 r. Znajduje się w centrum miasta, przy Urzędzie Miasta i Gminy Chojna. W niedalekim sąsiedztwie funkcjonuje przychodnia Medycyny Pracy oraz gabinety specjalistyczne. Kierownikiem apteki jest mgr Hanna Stołowska. W aptece można skorzystać z fachowej porady specjalisty kosmetologa, a w ofercie jest bogaty asortyment dermokosmetyków.

Apteka Millennium
W 2001 r. została otwarta apteka „Millennium”, której nazwa związana jest z obchodzonym rok wcześniej millennium. Początkowo mieściła się na byłym lotnisku wojsk radzieckich w Chojnie. W lipcu 2013 r. Apteka Millennium przeniesiona została do miejscowości Trzcińsko Zdrój, 10 km od Chojny.

Personel naszych aptek jest dodatkowo wykwalifikowany w kierunku porad dla diabetyków i konsultacji dermokosmetycznych.


Jeśli poszukują Państwo strony, dającej możliwość łatwego odnalezienia i zamówienia leków, suplementów oraz kosmetyków, to właśnie jest odpowiednie miejsce! Apteka internetowa jest właśnie stworzona po to by móc zaoferować pełen asortyment produktów, dostępnych także w stacjonarnych aptekach, jednak gwarantując wygodę zakupów. Posiadamy duże doświadczenie oraz wiedzę, ponieważ na rynku farmaceutycznym działamy już od wielu lat. Stworzyliśmy aptekę internetową po to, aby móc pomagać jeszcze większej liczbie pacjentów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór lekarstw bez recepty na wszelkiego rodzaju dolegliwości, zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. Bogaty asortyment związany z różnego rodzaju schorzeniami czy też wspomagający specjalistyczne leczenie, z pewnością zaspokoi wymagania osób, które pragną w profesjonalny sposób troszczyć się o swoje zdrowie. Osobną kategorią są suplementy diety. Do zaoferowania mamy szeroki wybór różnego rodzaju preparatów witaminowych dla osób w różnym wieku. Nie brak również tych wspomagających odchudzanie, oraz wszelkiego rodzaju suplementów dla dbających o sylwetkę. Osobom, które czynnie uprawiają sport na pewno do gustu przypadną odżywki firmy Olimp. Wśród naszych produktów nie brak również tych skierowanych do mam. Kosmetyki przeznaczone zarówno dla kobiet w ciąży jak również te dla niemowląt to osobna kategoria w naszej aptece. Znajdują się w niej także mleka w proszku i wszystkie akcesoria, niezbędne podczas opieki nad dzieckiem. Osoby, które poszukują dla siebie produktów do pielęgnacji twarzy, ciała czy też włosów, również odnajdą coś godnego uwagi. Dermokosmetyki, to produkty o takim samym przeznaczeniu jak kosmetyki, jednak w swoim składzie posiadają bardziej zaawansowane i aktywniej działające substancje. Przykładowo kremy firmy Vichy to świetne połączenie pielęgnacji i leczniczych właściwości - idealne dla cer trądzikowych czy dojrzałych. A z kolei kremy BB z serii Skin79 to połączenie makijażu oraz właściwości nawilżających. Podobnych produktów dedykowanych zarówno do twarzy, pod oczy czy również do ciała – np. antycellulitowych, w naszym asortymencie znajdą Państwo wiele. Nie brakuje w nim także szamponów, odżywek do włosów oraz farb, chociażby marki Biokap, które są zdecydowanie bardziej delikatne i oprócz koloryzacji, pielęgnują włosy. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa produkty, dotarły pod wskazany adres bezpiecznie i szybko. Istnieje także możliwość odbioru osobistego.
Szukaj