Sposoby płatności

Dla Państwa wygody pozostawiamy do dyspozycji kilka metod płatności za zamówienie złożone w naszej aptece.


1) DLA KLIENTÓW Z POLSKI

a) Metody płatności przed wysyłką

Przelewy on-line (transferowe) – kanał płatności natychmiastowych, dzięki któremu można zapłacić za zamówienie online. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu i innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty, a pomyłka jest niemożliwa.

Karty płatnicze - płatności przy użyciu karty to bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Pozwala akceptować płatności kartą wydaną w Polsce, jak również za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo takich transakcji, a liczba osób dokonujących w ten sposób płatności stale wzrasta. Akceptujemy następujące karty: Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro.

Przelew tradycyjny - wybierając tą formę płatności, zapłacą Państwo za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, który można dokonać w placówce banku lub na Poczcie Polskiej. Proszę pamiętać, że przelew zlecany na Poczcie Polskiej - dostarczany jest dopiero po 2-3 dniach roboczych, stąd też zalecamy wykonywanie przelewów w banku. W tytule przelewu należy koniecznie podać numer zamówienia.

Dane do przelewu krajowych:
Apteka Aspirynka
ul. Kościuszki 3
74-500 Chojna

PKO SA 11 1240 3855 1111 0010 6350 0221


b) Metody płatności przy odbiorze

Wybierając tą formę zapłaty - zapłacą Państwo gotówką przy odbiorze zamówienia u kuriera firmy DPD.
2) DLA KLIENTÓW Z ZAGRANICY

Karty płatnicze – dla klientów z zagranicy pozostawiamy do dyspozycji możliwość płatności przy użyciu wyłącznie karty płatniczej. To bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Pozwala akceptować płatności kartą wydaną w Polsce, jak również za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo takich transakcji, a liczba osób dokonujących w ten sposób płatności stale wzrasta. Akceptujemy następujące karty: Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro.Na Państwa płatności czekamy do 5 dni od momentu złożenia zamówienia. Po tym czasie, zamówienia zostają anulowane, jednak pozostają one w naszej bazie danych i są możliwe do przywrócenia.
Szukaj