Ukąszenia owadów

Wiosną i latem jesteśmy narażeni na ukąszenia owadów, których skutki są nieprzyjemne i mogą wiązać się z przewlekłymi dolegliwościami. Komary, meszki oraz kleszcze przenoszą wirusy, osłabiające organizm i przyczyniające się do powstawania infekcji. Spędzając czas na świeżym powietrzu należy zaopatrzyć się w preparaty chroniące przed ukąszeniami owadów. W naszej ofercie znajdą Państwo aerozole, spray'e, opaski odstraszające, suplementy diety, olejki eteryczne oraz plastry zapachowe. Ich zastosowanie pomoże odstraszyć zarówno komary, jak i kleszcze. Większość dostępnych w naszej aptece produktów ma przyjemną nutę zapachową. Preparaty są bezpieczne i nie powodują uczuleń ani reakcji alergicznych. W podręcznej apteczce powinni mieć Państwo także żele, kremy oraz maści łagodzące swędzenie i pieczenie skóry spowodowane ukąszeniem owada. W przypadku zaobserwowania na swoim ciele kleszcza, rekomendujemy użycie przyrządu do usuwania kleszczy, który w bezpieczny sposób pomoże pozbyć się groźnego owada.
ALLERTEC UKĄSZENIA AEROZOL 30 ML

W stanach podrażnienia skóry w tym objawy alergiczne, po ukłuciu: komarów, mrówek, meszek, pszczół, os i innych owadów.
Cena: 15,52 PLN
BROS SPRAY PRZECIW KOMAROM AEROZOL 90 ML

Zastosowana substancja DEET zapewnia długotrwałą ochronę przez komarami, kleszczami i innymi owadami kłującymi. Forma sprayu zapewnia wygodę zastosowania.
Cena: 11,39 PLN
COMAR 30 TABLETEK

Preparat ogranicza zainteresowanie owadów skórą człowieka, redukuje tym liczbę ukąszeń. Zmniejsza odczyn alergiczny po ukąszeniu.
Cena: 5,80 PLN
DAPIS ŻEL ŁAGODZĄCY 40 G

Łagodzi podrażnienia i przyspiesza ustępowanie zmian po ukąszeniu owadów. Postać żelu zapewnia przyjemne uczucie świeżości.
Cena: 23,13 PLN
ENTIL ŻEL 8 G

Żel łagodzi podrażnienia, obrzęki, świąd i pieczenie, ból, zaczerwienienie skóry, miejscowy wzrost temperatury.
Cena: 9,35 PLN
FENISTIL KROPLE 20 ML

Lek przeciwhistaminowy. Hamuje działanie histaminy - substancji odpowiedzialnej za reakcje alergiczne. Wykazuje właściwości przeciwświądowe, przeciwobrzękowe i przeciwuczuleniowe.
Cena: 28,31 PLN
HYDROCORTISONUM OCEANIC 0,5% KREM 15 G

Produkt działa przeciwzapalnie, przeciwświądowo oraz obkurczająco na naczynia krwionośne. Preparat zalecany w przypadku reakcji skórnych po ukąszeniu lub użądleniu przez owady.
Cena: 6,74 PLN
KAMAGEL ŻEL 40 G

Produkt zmniejsza stan zapalny, obrzęk i bóle w różnych stanach zapalnych skóry.
Cena: 19,66 PLN
L3 PRURIGO MAŚĆ 25 G

Produkt zalecany w profilaktyce świądu, łagodzący świąd, pieczenie, odparzenia i podrażnienia skóry.
Cena: 27,98 PLN
Szukaj