Wypadanie włosów

Wypadanie włosów to powszechny problem, z którym zmagają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Przyczyny mogą być różne – począwszy od osłabienia organizmu spowodowanego niedoborem witamin, chronicznym stresem, przemęczeniem czy działaniem trujących substancji zawartych w jedzeniu lub powietrzu, skończywszy na przyczynach o podłożu genetycznym, przyczyniających się do łysienia androgenowego. Obecna medycyna i farmakologia pozwalają na wzmocnienie cebulek i przyspieszenie porostu włosów. Wiele kosmetyków dostępnych w naszej aptece bazuje na składnikach pochodzenia naturalnego, które są również tak samo skuteczne co dermokosmetyki i preparaty lecznicze. Warto wypróbować szampony i odżywki, w których składzie znajdują się ekstrakty z czarnej rzepy i pokrzywy – roślin o sprawdzonym działaniu. Dla osób zmagających się z okresowym wypadaniem włosów polecamy kapsułki i tabletki będące suplementem diety oraz szampony stosowane bezpośrednio na skórę głowy. Rekomendujemy także odżywki i maski do włosów.
APTEO NATURA SKRZYP FIX 30 SASZETEK

Napar z pędów skrzypu korzystnie wpływa na kondycję skóry, włosów i paznokci, sprawność stawów i prawidłowy stan kości, prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.
Cena: 4,23 PLN
BIOKAP ANTICADUTA AMPUŁKI PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW 12X7 ML

Składniki pochodzenia naturalnego odżywiają i usprawniają mikrokrążenie chroniąc przed wypadaniem. Polecane szczególnie w okresie przesilenia wiosennego, przy nieprawidłowej diecie, po zabiegach fryzjerskich oraz przy łysieniu androgenowym.
Cena: 89,90 PLN
BIOKAP ANTICADUTA SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW 200 ML

Szampon stanowi pierwszy etap kuracji przeciwko wypadaniu włosów. Powinien być stosowany 2-3 razy w tygodniu, już w momencie, gdy dochodzi do pierwszych objawów przerzedzania fryzury, aby zapobiec nasileniu problemu.
Cena: 41,50 PLN
BIOTEBAL ODŻYWKA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW PŁYN 200 ML

Biotebal odżywka przeciw wypadaniu włosów polecana do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów, przede wszystkim do włosów osłabionych, suchych, ze skłonnością do wypadania.
Cena: 33,52 PLN
BIOTEBAL SZAMPON PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW SZAMPON 200 ML

Szampon Biotebal to innowacyjny produkt, który w swoim składzie zawiera najwyżej jakości składniki dzięki, którym Twoje włosy staną się grubsze, mocniejsze i przede wszystkim zdrowsze. Dzięki tak dobranej kompozycji składników włosy przestaną wypadać, staną się lśniące, nawilżone i pełne blasku.
Cena: 28,57 PLN
Szukaj