Zastosowanie: nogi

A-Z TAPE 7 DYNAMICZNE WSPARCIE RAMIENIA I BARKU 5 SZTUK

Zestaw przyciętych i gotowych do użycia taśm kinezjologicznych, zaprojektowanych w celu dynamicznego wsparcia ramion i barków. Aplikacja taśmy A-Z Tape chroni mięsień naramienny i czworoboczny oraz staw barkowy, zmniejsza uczucie bólu w przypadku ich kontuzji lub nadwyrężenia, a także pomaga zapobiegać dalszym urazom.
Cena: 46,62 PLN
ACERIN COOL FRESH CHŁODZĄCY SPRAY 150 ML

Poprawia ukrwienie, zmniejsza obrzęki i przynosi ulgę dla zmęczonych nóg. Zawarty w preparacie mentol przyjemnie chłodzi oraz przywraca stopom i nogom uczucie lekkości i świeżości.
Cena: 12,46 PLN
AESCIN 0,2 30 TABLETEK

Wspomaga wchłanianie krwiaków pourazowych oraz zmniejsza prawdopodobieństwo ich wystąpienia w okresie pooperacyjnym (szczególnie po zabiegach chirurgicznych narządu ruchu).
Cena: 20,26 PLN
AESCIN 0,2 90 TABLETEK

Wspomaga wchłanianie krwiaków pourazowych oraz zmniejsza prawdopodobieństwo ich wystąpienia w okresie pooperacyjnym (szczególnie po zabiegach chirurgicznych narządu ruchu). Poprawia krążenie żylno-limfatyczne.
Cena: 49,39 PLN
AESCIN ŻEL 40 G

Lek o działaniu przeciwobrzękowym, przeciwzapalnym i chroniącym naczynia żylne. Stosowany w zapobieganiu i leczeniu obrzęków, krwiaków pourazowych, i pooperacyjnych, zaburzeniach krążenia żylnego w kończynach dolnych, żylakach kończyn dolnych.
Cena: 19,51 PLN
AFLAVIC 600 MG 30 TABLETEK

Łagodzi bóle i uczucie ciężkości nóg.Działa ochronnie na naczynia krwionośne i poprawia napięcie żył.
Cena: 43,52 PLN
ALTACET ŻEL 1% 75 G

Do stosowania miejscowego na skórę w stłuczeniach, obrzękach stawowych pourazowych i spowodowanych oparzeniami pierwszego stopnia.
Cena: 17,30 PLN
ALTAZIAJA 1% ŻEL 75 G

Lek łagodzi ból w obrębie ogniska zapalnego (urazy, stłuczenia), ponadto dzięki zawartości mentolu ma działanie ochładzające.
Cena: 8,18 PLN
APTEO CARE MAŚĆ KOŃSKA ROZGRZEWAJĄCA ŻEL 250 ML

Zalecana przy przemęczeniu pleców, barków i kończyn łagodząc uczucie dyskomfortu. Preparat przynosi ulgę w stanach napięcia po wysiłku fizycznym dając uczucie relaksu i rozluźnienia.
Cena: 15,55 PLN
ARCALEN MAŚĆ 30 G

Stosowany jest wspomagająco w leczeniu trudno gojących się ran, stany pourazowe, krwiaki, nacieki okołostawowe po urazach i złamaniach, podnosi efektywność masażu sportowego i leczniczego.
Cena: 12,11 PLN
ARNIGEL  ŻEL 45 G

Preparat można stosować przy niewielkich urazach (siniaki, stłuczenia) oraz w bólach mięśni pojawiających się po intensywnym wysiłku fizycznym.
Cena: 14,21 PLN
ARTHROBLOCK FORTE 60 KAPSUŁEK

Suplement diety dla osób, które chcą utrzymać w prawidłowym stanie narząd ruchu.
Cena: 67,35 PLN
Szukaj