Zastosowanie: sucha skóra

AA FARM OILLAN - MED EMULSJA NATŁUSZCZAJĄCA DO KĄPIELI 400 ML

Polecana do łagodzenia stanu podrażnionej, suchej, swędzącej i łuszczącej się skóry, a także do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Emulsję stosuje się najczęściej jako dodatek do kąpieli, może być również stosowana miejscowo, bezpośrednio na zwilżoną skórę.
Cena: 37,40 PLN
AA FARM OILLAN BALANCE HYDRO-AKTYWNY KREM DO TWARZY 50 ML

Przeznaczony do cery odwodnionej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, trądzik) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej.
Cena: 22,70 PLN
AA FARM OILLAN BALANCE KREMOWA EMULSJA DO MYCIA TWARZY 150 ML

Przeznaczona dla cery odwodnionej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, trądzik, trądzik różowaty) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej.
Cena: 8,90 PLN
AA FARM OILLAN BALANCE MULTI-LIPIDOWY KREM DO TWARZY 40 ML

Przeznaczony do cery bardzo suchej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, wyprysk) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej (peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, zabiegi laserowe, mezoterapia igłowa).
Cena: 22,70 PLN
AA FARM OILLAN BALANCE ŻEL MICELARNY DO MYCIA TWARZY 150 ML

Przeznaczony dla cery odwodnionej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, trądzik, trądzik różowaty) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej.
Cena: 22,70 PLN
AA FARM OILLAN KREM REGULUJĄCY PROCES ROGOWACENIA 50 ML

Zawarty w składzie mocznik i kwas mlekowy skutecznie regulują proces złuszczania naskórka, jak również zmiękczają i nawilżają skórę. Produkt szczególnie wskazany jest przy objawach nie tylko rogowacenia skóry dłoni czy stóp, ale i przy rogowaceniu przymieszkowym, wrastających włosach oraz przy leczeniu schorzeń dermatologicznych np. łuszczycy, atopowego zapalenia skóry.
Cena: 21,53 PLN
ACERIN INTENSIVE KREM Z WOSKIEM 75 ML

Łagodzi szorstkość oraz podrażnienia skóry. Wpływa na jej elastyczność i odporność na pękanie. Nawilża i uelastycznia zgrubiałe warstwy naskórka. Regeneruje i przyśpiesza gojenie pęknięć skóry. 
Cena: 9,58 PLN
Szukaj