Zdrowe nogi i mięśnie

Siedzący tryb życia ma paradoksalnie negatywny wpływ na zdrowie nóg. Uczucie ciężkości i puchnięcie łydek jest spowodowane zmniejszeniem obiegu krwi, co w konsekwencji prowadzi do problemów z krążeniem, żylaków, a także skurczy. Mięśnie są także słabsze i nieprzystosowane do większego wysiłku. Jednak zbyt intensywna aktywność fizyczna również przyczynia się do powstania przewlekłych problemów z kończynami. Przeciążenie organizmu może doprowadzić do zapalenia stawów, podatności na zwichnięcia, skręcenia, a także stłuczenia. W naszej ofercie posiadamy m.in. żele oraz maści przyspieszające wchłanianie się krwiaków i stłuczeń oraz zapobiegające ich powstawaniu w przyszłości. W przypadku wystąpienia stłuczeń i obrzęków stawów rekomendujemy kremy z aktywnie działającymi substancjami wpływającymi na redukcję opuchlizny. Przeciw skurczom polecamy suplementy diety zawierające wysoko wchłaniany magnez oraz potas. By zapobiec efektowi obolałych nóg należy stosować skarpety bezuciskowe lub kompresyjne.
AESCIN 0,2 30 TABLETEK

Wspomaga wchłanianie krwiaków pourazowych oraz zmniejsza prawdopodobieństwo ich wystąpienia w okresie pooperacyjnym (szczególnie po zabiegach chirurgicznych narządu ruchu).
Cena: 20,36 PLN
AESCIN 0,2 90 TABLETEK

Wspomaga wchłanianie krwiaków pourazowych oraz zmniejsza prawdopodobieństwo ich wystąpienia w okresie pooperacyjnym (szczególnie po zabiegach chirurgicznych narządu ruchu). Poprawia krążenie żylno-limfatyczne.
Cena: 49,67 PLN
AFLAVIC 600 MG 30 TABLETEK

Łagodzi bóle i uczucie ciężkości nóg.Działa ochronnie na naczynia krwionośne i poprawia napięcie żył.
Cena: 43,41 PLN
ALTACET 1 G 6 TABLETEK

Preparat ma właściwości ściągające, zmniejsza opuchliznę, łagodzi odczyny zapalne i uśmierza ból. Obrzęki po stłuczeniach tkanek i stawów.
Cena: 10,78 PLN
ALTACET ŻEL 1% 75 G

Do stosowania miejscowego na skórę w stłuczeniach, obrzękach stawowych pourazowych i spowodowanych oparzeniami pierwszego stopnia.
Cena: 17,30 PLN
ALTAZIAJA 1% ŻEL 75 G

Lek łagodzi ból w obrębie ogniska zapalnego (urazy, stłuczenia), ponadto dzięki zawartości mentolu ma działanie ochładzające.
Cena: 8,18 PLN
APTEO CARE MAŚĆ KOŃSKA ROZGRZEWAJĄCA ŻEL 250 ML

Zalecana przy przemęczeniu pleców, barków i kończyn łagodząc uczucie dyskomfortu. Preparat przynosi ulgę w stanach napięcia po wysiłku fizycznym dając uczucie relaksu i rozluźnienia.
Cena: 14,46 PLN
APTEO MAGNEZ STRES 60 KAPSUŁEK

Melisa przyczynia się do zmniejszenia napięcia, drażliwości i optymalnego odprężenia. Chmiel działa uspokajająco i kojąco oraz wpływa korzystnie na sen. Magnez i witamina B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Cena: 9,92 PLN
ARNIGEL  ŻEL 45 G

Preparat można stosować przy niewielkich urazach (siniaki, stłuczenia) oraz w bólach mięśni pojawiających się po intensywnym wysiłku fizycznym.
Cena: 14,21 PLN
ARTHRON COMPLEX 60 TABLETEK

Suplement diety dla osób które chcą utrzymać w prawidłowym stanie narząd ruchu.
Cena: 77,04 PLN
ARTHRON COMPLEX 90 TABLETEK

Uzupełnienie codziennej diety w celu zapewnienia prawidłowej budowy i działania części chrzęstno-stawowych szkieletu kostnego.
Cena: 109,23 PLN
Szukaj