Zdrowe oczy

Wzrok jest jednym z ważniejszych narządów. Dzięki niemu poznajemy świat oraz odbieramy różnorodne bodźce ze środowiska. Sprawne oczy to powód do dumy, ponieważ pozwalają nam wykonywać nasze obowiązki zawodowe, rozwijać się i odnosić sukcesy. Coraz więcej osób pracuje przy komputerze, który niestety nadwyręża narząd wzroku. Dolegliwości związane z obciążeniem oczu mogą być różne: problemy z ostrym widzeniem, uczucie suchości, szczypanie, pieczenie, zaczerwienione białka, bóle głowy, senność. Dlatego odpowiednio wcześniej należy zatroszczyć się o swój wzrok i o niego zadbać. Jak to zrobić? Wzbogacić dietę o produkty zwierające luteinę, witaminy A, E, C oraz cynk. W naszej ofercie znajdą Państwo suplementy diety w postaci tabletek i kapsułek oraz krople do oczu. W celu uzupełnienia witamin i minerałów rekomendujemy zakup tabletek, a jeśli zmagają się Państwo z suchością oczu, polecamy wypróbowanie nawilżających i oczyszczających kropli. Oferujemy również żele i kremy na podrażnione powieki.
ACTILUTIN KAPSUŁKI 30 SZTUK

Preparat przeznaczony jest dla wszystkich osób, u których występują: problemy ze wzrokiem.
Cena: 39,51 PLN
ARTELAC KROPLE DO OCZU 0,0032 G/1 10 ML

Leczenie objawowe wysychania rogówki i spojówki. Preparat może służyć również do zwilżania twardych soczewek kontaktowych.
Cena: 21,67 PLN
BENEIN 0,2% KROPLE DO OCZU 15 ML

Stosuje się do usuwania uczucia suchości i drobnych podrażnienia oka spowodowanych wpływem środowiska, zmęczeniem, długotrwałym korzystaniem z monitorów, używaniem szkieł kontaktowych.
Cena: 19,29 PLN
BIOLAN GEL 0,3%/ KROPLE DO OCZU 10 MINIMSÓW

Stosować w celu nawilżenia w przypadku uczucia suchości, pieczenia i zmęczenia oczu, spowodowanych kurzem, dymem, suchym ciepłem, klimatyzacją, stosowaniem soczewek kontaktowych.
Cena: 17,30 PLN
BIORETINOF 30 TABLETEK

Suplement przeznaczony jest dla osób po 40 roku życia, pracujących dużo przy komputerze, dużo czytających, prowadzących wiele godzin samochód, pracujących w złym oświetleniu itp.
Cena: 33,19 PLN
BLUE BERRY  120 TABLETEK

Preparat korzystnie wpływające na narząd wzroku.
Cena: 114,23 PLN
CENTRUM KOMPLETNE OD A-Z Z LUTEINĄ 30 TABLETEK

To specjalnie wzbogacony i odpowiednio zbilansowany zestaw witamin i składników mineralnych z luteiną, który dodaje energii, wzmacnia odporność, poprawia kondycję skóry, wpływa korzystnie na zdrowie oczu.
Cena: 31,60 PLN
DEMOXOFT LIPOŻEL 15 ML

Stosować zewnętrznie w przypadku podrażnionych powiek (w przypadku przesuszenia i swędzenia).
Cena: 33,67 PLN
DEMOXOFT PŁYN 100 ML

Produkt przeznaczony jest do oczyszczania i pielęgnacji skóry powiek, szczególnie w przypadku występowania takich symptomów jak swędzenie i podrażnienie.
Cena: 32,25 PLN
Szukaj