Żywienie medyczne

Spożywane jedzenie powinno być pełnowartościowe, aby nasz organizm otrzymał substancje odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Nietolerancja na niektóre pokarmy i alergie nie pozwalają na jedzenie produktów bogatych w określone witaminy lub minerały. W takim przypadku wprowadza się żywienie medyczne, zawierające zbilansowaną ilość składników wymaganych do utrzymania dobrego stanu zdrowia i kondycji fizycznej. W naszej ofercie znajdują się produkty dla niemowląt: mleka w proszku (przeznaczone do podawania od razu po urodzeniu), mleko bezglutenowe oraz proszki do zagęszczania mleka zmodyfikowanego. Osoby trenujące sporty oraz narażone na nadmierny wysiłek i wycieńczenie znajdą u nas: suplementy diety powodujące wzrost poziomu węglowodanów oraz proszki stosowane w przypadku zwiększonego zapotrzebowania energetycznego. Polecamy także pełnowartościowe napoje smakowe, zwiększający odporność sok z brzozy oraz preparaty żywieniowe skierowane do osób cierpiących na alergię pokarmową.
BEBIKO SPECIALS AR PROSZEK OD URODZENIA 350 G

To środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego odpowiedni dla Twojego dziecka w przypadku, gdy cierpi ono z powodu ulewań, a Ty nie możesz karmić piersią.
Cena: 39,53 PLN
BEBILON 1 MLEKO BEZGLUTENOWE 350 G

Bebilon 1 jest pełnowartościowym mlekiem początkowym w proszku przeznaczonym dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.
Cena: 30,33 PLN
BEBILON AR OD URODZENIA PROSZEK 400 G

Modyfikowane mleko w proszku przeznaczone dla niemowląt od 2. miesiąca życia, z tendencją do ulewań po posiłkach.
Cena: 51,56 PLN
BEBILON COMFORT 1 PROSZEK OD URODZENIA 400 G

Mleko początkowe odpowiednie dla dziecka gdy cierpi ono z powodu kolek i zaparć, a nie jest karmione piersią. Bebilon Comfort 1 jest lekkostrawny.
Cena: 61,81 PLN
BEBILON NUTRITON PROSZEK 135 G

W żywieniu niemowląt służy do zagęszczania mleka modyfikowanego lub preparatu mleko zastępczego. Można go stosować także przy karmieniu piersią.
Cena: 25,93 PLN
FANTOMALT PROSZEK 400 G

Stosować w przypadku niewystarczającej podaży energii bądź zwiększonego zapotrzebowania energetycznego.
Cena: 43,83 PLN
GLUCOSUM 50 G

Stany niedoboru węglowodanów, stany wyczerpania, np. po długotrwałym wysiłku fizycznym.
Cena: 3,03 PLN
GLUCOSUM 75 G

Stany niedoboru węglowodanów, stany wyczerpania np. po długotrwałym wysiłku fizycznym.
Cena: 4,10 PLN
LATOPIC PROSZEK 10 SASZETEK

Latopic stosuje się w postępowaniu dietetycznym w alergii pokarmowej i atopowym zapaleniu skóry.
Cena: 19,54 PLN
Szukaj